Satın alma işlemi sonrasında sipariş durumunda kurulum talep edilmesi doğrultusunda kişinin vermiş olduğum hosting bilgileri erişimi gerçekleştirerek kurulum sağlanıp tarafına bilgi verilmektedir.
 
Kurulumun kendisi tarafından yapılmasını uygun bulan müşterilerimize e-posta adresine kurulum yapacağı alan adına şifrelenmiş dosyalar gönderilerek teslimat yapılmaktadır.
 
Ödeme ve Teslimat
 
1) Banka havalesi veya eft yaparak ödeme yapılabilir.
 
2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız veya banka kartınız ile ödeme yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.
 
3) Sipariş bedeli iadesi siparişlerinizin uyumsuzluk, kurulumun oluşmaması sebepleri iptali durumunda; Opencart Modülleriniz 3 iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Kurulumu tamamlanan siparişler yada dosyası teslim edilenin sorumluluğu müşterimize aittir ve iadesi gerçekleşmez. 
 
4) Teslimat; sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kurulumunuzu tamamlayıp teslim etmeye gayret ediyoruz. Yoğunluğumuza göre farklılık, gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. Modül siparişlerimizde mütşerilerimize seçilen sürüm için dosya teslimatı yapılmaktadır. E-ticaret sitesi paket satışlarımızda dosya teslimatı ftpnize yüklenerek yapılmaktadır, bir yada birden fazla modül için dosya teslimatı yapılmamaktadır. Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde kullanmış olduğunuz e-posta ve hosting/admin bilgilerinizi bildiriniz. Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Müşteri temsilcimize danışarak farklı teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz.
 
5) Ödeme takibi; söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.